Atak na wyrzutnie Kassamów

Izraelskie lotnictwo IAR i artyleria ostrzelały dzisiaj pozycję wyrzutni rakiet Kassam w Strefie Gazy. Było to częścią trwającej już od dwóch tygodni operacji przeciw atak rakietowym na Izrael.

Na podstawie jpost.com

Komentarze

W maju bombardowania, ataki czołgami i piechotą, okupująca armia Izraela zabiła 41 osób na teranach palestyńskich Gazy. Z kolei rakiety Qassam zabiły 2-je izraelczyków ( podnosząc całą liczbę zabitych przez domowej produkcji rakiety, od roku 2000 do teraz, z 9ciu na 11-cie).

W tej ostatniej rundzie walki okupowanych z okupującym Izrael zabija z teutońską wydajnością 20 : 1.

Izrael ma prawo do obrony, a moralną odpowiedzialność za śmierć tych osób ponoszą terroryści. Gdyby mnie w parku napadło pięciu zbirów to czy nie miał bym prawa do obrony bo obrażenia może doznać pięć osób a nie jedna(JA)? Izrael oferuje pokój swoim sąsiadom ale nie za wszelką cenę. Broni się twardo i zdecydowanie i chwała mu za to. A dziwaczna arytmetyka nie jest żadnym argumenten!

Bartek,

Izrael brutalnie okupuje Palestyne. Ilosc kalorii na glowe mieszkanca getta Gaza powoli idzie w kierunku ilosci kalorii na glowe mieszkanca getta Warszawa. Powstania ludnosci przeciwko brutalnemu najezcy nie sa przeciw prawu miedzynarodowemu. Gdybys byl atakowany przez 5ciu polakow jako niemiec idacy przez polski park w czasie okupacji drugiej wojny swiatowej, to ja bym byla po stronie Polakow. A ty?