Organizacyjnie

Czasowa przerwa w aktualizacji

Do 8 maja strona nie będzie aktualizowana. Przepraszamy.

Przypominamy o naborze  na redaktorów: jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc w rozwoju serwisu poprzez pisanie wiadomości, to wystarczy, że napiszesz maila do administracja@bliskiwschod.org. Chętni dostaną konta umożliwiające pisanie wiadomości, lecz początkujący będą musieli czekać na zatwierdzenie newsa, później ograniczenie to zostanie zdjęte.

Kłopoty z aktualizacją

Jak zapewne zauważyliście ostatnimi dniami strona nie była aktualizowana. Niestety, strona wciąż jest młoda a redakcja nieliczna - wystarczy, że wszystkim wypada sesja i taki jest efekt. Nie sposób też niestety nie zauważyć licznych ocen negatywnych (na szczęście mimo wszystko pozostających w mniejszości - za wszystkie “4″, “5″, i “6″ dziękujemy, rzecz jasna, najbardziej!) - bylibyśmy wdzięczni gdybyście uzasadniali swój wybór na forum.

My, redakcja zobowiązujemy się do niedopuszczenia, aby podobna sytuacja miała miejsce ponownie. Nie będzie już więcej braków w aktualizacji, jednak wymaga to od Nas ogromnego nakładu pracy, dlatego nieustannie prosimy o wsparcie Was - czytelników. Nieprzerwanie poszukujemy redaktorów, a także zapraszamy do wysyłania własnych felietonów.

http://bliskiwschod.org/forum/

Tan

Głosowanie na blog roku

Miło Nam poinformować, że nasza strona została zgłoszona do udziału w konkursie na “Blog Roku 2006″. Bierzemy udział w wyścigu po nagrodę w kategorii “Najlepszy blog (społeczeństwo, reklama, podróże, komentarze)”, a głosy można oddawać tutaj.

Naturalnie zapraszamy do udziału w głosowaniu,

administracja